Udało się!

Mail z potwierdzeniem zapisu na warsztaty jest już w drodze.

Ale poczekaj!

Chcesz już dzisiaj wprowadzić zmiany, które ułatwią Ci pracę z pacjentem?

 

Zamów pakiet szkoleniowy:

Na szkoleniu podzielę się z Tobą wnioskami z wieloletniej praktyki w pracy z pacjentem. Powstały one w wyniku zderzenia teorii z sytuacjami pacjentów z krwi i kości. To nie sucha teoria! w skondensowany sposób w oparciu o 10 kluczowych zasad przedstawię Ci filozofię pracy z pacjentem, którą kształtuje od 13 lat.

Czy chcesz, by Twoi podopieczni:  

👉 Wdrażali w życie Twoje wskazówki, a kiedy coś idzie nie tak, to dzielili się z Tobą szczerze swoimi trudnościami.

👉 Ufali Ci i po prostu współpracowali z Tobą, zamiast przerzucać na Ciebie odpowiedzialność za swoje niepowodzenia.

👉 Przychodzili regularnie na umówione wizyty i nie rezygnowali ze współpracy z błahych powodów.

Brzmi jak marzenie? Czas je spełnić.

Nie przejdę tej drogi za Ciebie, ale mogę pokazać Ci sprawdzone ścieżki i podzielić się z Tobą wnioskami z moich doświadczeń. 

Teraz to Twój wybór:

Czy chcesz poświęcić lata na budowanie warsztatu metodą prób i błędów, a może wolisz przejść tę drogę ścieżkami, które ja już przetarłam?

Co dokładnie znajdę w pakiecie?

Szkolenie wideo
10 ważnych zasad w pracy z pacjentem

Przygotowałam dla Ciebie 10 rad, które sama chciałbym dostać na początku mojej praktyki! Pomogą Ci już teraz poczuć się pewniej w pracy z pacjentem i pozbyć się napięcia przed każdą wizytą. 

Dowiesz się:

  • jak pracować z pacjentem holistycznie nie przekraczając swoich kompetencji, 
  • jakie pułapki możesz spotkać na drodze i jak ich uniknąć, 
  • jak uczynić swój warsztat pracy bardziej skutecznym i satysfakcjonującym, dla Ciebie i dla Twoich podopiecznych.

E-book
Przykładownik, czyli 10 zasad w praktyce

E-book: Przykładownik, czyli 10 zasad w praktyce, który pomoże Ci przełożyć wiedzę na codzienną pracę w gabinecie. Do każdej zasady podaję przykłady sytuacji pacjentów z krwi i kości, które pomogą Ci zrozumieć i zapamiętać materiał szkolenia.

Szkolenie wideo
3 techniki na przełamanie blokad w pracy z pacjentem

Poznasz 3 proste techniki, które możesz od razu zastosować w swoim gabinecie:

  • technikę ułatwiającą komunikację z osobą, która ma trudność w otwartym mówieniu o swoich problemach
  • technikę pomocną w pracy z osobami niezmotywowanymi
  • technikę wspierającą pacjentów w realizacji zaleceń żywieniowych

Bonus: Formularze do druku, które ułatwią Ci stosowanie tych technik podczas konsultacji.

Workbook
Jak rozmawiać z pacjentem, by wprowadzał zalecenia w życie?

Poznasz zasady budowania dobrej relacji z pacjentem i wykonasz ćwiczenia, które pomogą Ci wykorzystać tę wiedzę w praktyce.

Tylko tu i teraz przeceniam pakiet o 88%

Wartość szkolenia 10 ważnych zasad + Przykładownik to 250 zł

Wartość szkolenia 3 techniki na przełamanie blokad w pracy z pacjentem to 79 zł

Wartość workbooka to 69 zł

Cena pakietu to 418 zł 

49 zł

Taniej o 369 zł! Specjalna cena na start za chwilę zniknie! 

Sprawdź, jak moje szkolenia pomogły innym specjalistom:

Dr Januszewicz to specjalistka, która zajmowała się psychodietetyką, zanim to było modne! Szkolenia są pełne nie tylko wiedzy, ale i doświadczenia. Dostajesz w 100% sprawdzone informacje i narzędzia, które pozwolą Ci skuteczniej pracować z pacjentem i wspierać go w realizacji celów. 

Ułożyć to dietę to jedno, a zadziała tylko wtedy, gdy pacjent będzie chciał z niej korzystać. Szkolenie nauczyło jak mądrze wspierać pacjenta w dążeniu do celu bez tworzenia presji.

Monika Ciesielska 

www.drlifestyle.pl

To najlepsza decyzja zawodowa, która pomoże Ci pracować z efektami w obszarze zmian zachowań żywieniowych podopiecznych na zdrowsze. Bardzo dużo praktycznej wiedzy, wiele wskazówek i gotowych „schematów” postępowania w konkretnych przypadkach. 

Zdecydowanie jako specjalista jestem efektywniejsza, mam większą świadomość, jak wspierać ludzi w procesie zmiany, dzięki temu mam lepsze wyniki pracy.

Co najważniejsze, wiem, jak to zastosować w praktyce, i to jest największą wartością. Polecam każdemu!

Magda Słota 

www.dietazglowa.pl

To najlepsza decyzja zawodowa, która pomoże Ci pracować z efektami w obszarze zmian zachowań żywieniowych podopiecznych na zdrowsze. Bardzo dużo praktycznej wiedzy, wiele wskazówek i gotowych „schematów” postępowania w konkretnych przypadkach. 

Zdecydowanie jako specjalista jestem efektywniejsza, mam większą świadomość, jak wspierać ludzi w procesie zmiany, dzięki temu mam lepsze wyniki pracy.

Co najważniejsze, wiem, jak to zastosować w praktyce, i to jest największą wartością. Polecam każdemu!

Magda Słota 

www.dietazglowa.pl

Z całą pewnością warto zainwestować w tego typu wiedzę. Szczególnie gdy zależy Ci na dobrej współpracy z pacjentem, opartej na szacunku, wzajemnym zaufaniu, akceptacji i empatii. Często w dłuższej terapii specjalistom może brakować pomysłów na to jak wpłynąć na pacjenta, któremu nie idzie zmiana nawyków np. żywieniowych. Dzięki wiedzy przekazywanej przez Instytut Psychodietetyki możesz dowiedzieć się, jak sobie z tym radzić, by móc skutecznie wspierać swoich podopiecznych.

Magdalena Żalińska 

Lekarka

Mnóstwo istotnej wiedzy praktycznej i teoretycznej, możliwość omawiania trudniejszych obszarów pracy z klientem pod kątem jego wyborów żywieniowych i pomocy w tym zakresie, spotkania z klientami na żywo, omawianie pułapek w pracy z klientem, dobre narzędzia do stosowania w praktyce. Czas spędzony w fajnym gronie ludzi z pasją i chcących dzielić się doświadczeniem i wiedzą. 

Olga

Dlaczego warto mnie słuchać?

Kiedy studiowałam psychologię i psychodietetykę poznałam wiele teorii, czytałam  literaturę, brałam udział w konferencjach. Chciałam nauczyć się holistycznie patrzeć na pacjenta oraz skutecznie mu pomagać, ale nie wiedziałam, od czego zacząć…  Szybko zrozumiałam, że poszerzanie wiedzy nie wystarczy, by dobrze radzić sobie w gabinecie. Poczułam, że muszę uporządkować swoją wiedzę, by zyskać jasność, jak pomagać w konkretnych przypadkach.

I tak powstał mój autorski warsztat pracy. Przemyślałam dokładnie, jak w praktyce wykorzystać znane teorie i metody, stworzyłam algorytmy postępowania i zaczęłam stosować je w pracy z pacjentem. Okazało się, że wtedy moja praktyka stała się o wiele efektywniejsza i przyjemniejsza. Nie od razu wszystko szło gładko, ale ciągle się uczyłam, udoskonalałam sposoby działania, wyciągałam wnioski z popełnianych błędów i kształtowałam swoje podejście. 

Dziś chcę się z Tobą podzielić moim wieloletnim doświadczeniem. Od 13 lat uczę specjalistów pracy z pacjentem, w tym czasie przeszkoliłam już ponad 10 000 kursantów. Pokażę Ci mój warsztatu pracy i pomogę zyskać pewność, że potrafisz skutecznie i profesjonalnie pomagać pacjentom.

Pokażę Ci mój warsztat pracy i dam narzędzia, które sprawią, że będzie Ci się pracować lżej i skuteczniej. Już teraz poczujesz się pewniej w pracy z pacjentem i pozbędziesz się napięcia przed każdą wizytą. 

Specjalna cena na start za chwilę zniknie!