Program

Mentoringowy

z psychodietetyki

Bezpośrednie wsparcie dr Anny Januszewicz

Oszczędź sobie frustrującej nauki metodą prób i błędów. Pod okiem doświadczonej mentorki szybko udoskonalisz swój warsztat i zapewnisz swoim pacjentom pomoc na najwyższym poziomie.

Świetnie znasz psychodietetykę, stosujesz ją w swojej praktyce, ale…

⚠️ Ciągle masz wątpliwości, czy właściwie pomagasz pacjentom.

⚠️ Robisz wszystko książkowo i nie masz pojęcia, czemu to nie działa.

⚠️ Ciągle trafiasz na niestandardowe przypadki i nie wiesz, jakie metody wybrać.

Nawet jeśli masz ogromną wiedzę, przełożenie jej na praktykę i dostosowanie do sytuacji pacjenta może sprawiać Ci trudność.
Do tego potrzebne są lata doświadczenia… Albo wsparcie mentora,
który poprowadzi Cię sprawdzonymi ścieżkami.

Jedyny taki program w Polsce

Masz niepowtarzalną okazję, by w kameralnym gronie szczegółowo analizować konkretne przypadki pacjentów, dzielić się trudnościami i uzyskać bezcenne wskazówki, które pomogą Ci wznieść Twój warsztat na wyższy poziom.

Jak działa mentoring grupowy?

Głęboka analiza przypadków

Pracujemy w kameralnej grupie, gdzie każdy ma szansę opowiedzieć o swoich pacjentach. Dokładnie przeanalizujemy sytuację i zastanowimy się, jak postępować w konkretnym przypadku.

Bezpieczne warunki

Zapewniamy poufność. Spotkania nie są nagrywane, by zapewnić swobodę w dzieleniu się historiami pacjentów i własnymi trudnościami. Nie musisz się bać, że powiesz za dużo.

Szczegółowy feedback

Dostajesz szczegółowy feedback i cenne rady od mentora i grupy. Uczysz się także na przypadkach innych uczestników i poznajesz perspektywy różnych specjalistów.

Co otrzymasz w ramach programu mentoringowego?

✅ Moje bezpośrednie wsparcie i szczegółowy feedback.

✅ Dostajesz dokładnie to, czego potrzebujesz. Nie musisz się przedzierać przez morze informacji w poszukiwaniu odpowiedniego rozwiązania. Otrzymasz wskazówki idealnie dopasowane do Twojej sytuacji.

Okazję, by dzielić się swoimi doświadczeniami i trudnościami. Głęboko analizujemy przypadki poszczególnych pacjentów. 

✅ Wskazówki, które pomogą Ci udoskonalić Twój warsztat pracy

✅ Uczysz się także na doświadczeniach innych uczestników.

✅ Poznajesz perspektywy specjalistów z różnych dziedzin

Budujesz sieć kontaktów. Poznasz zaufanych specjalistów, których możesz polecać swoim pacjentom.

Jak to zmieni twoją codzienną praktykę?

 

✅ Poczujesz się pewniej w pracy z pacjentem.

✅ Zdobędziesz wiedzę, jak postępować w konkretnych, nawet skomplikowanych przypadkach.

✅ Analizując historie pacjentów innych uczestników, zdobędziesz doświadczenie, które sama zdobywałabyś latami.

✅ Zauważysz swoje błędy i dowiesz się, jak je korygować.

✅ Poznasz swoje mocne strony i nauczysz się je rozwijać.

✅ Odkryjesz i polubisz swój niepowtarzalny styl pracy.

✅ Nabierzesz większego zaufania do własnych kompetencji.

✅ Zyskasz spokój i świadomość, że w razie problemów możesz zapytać o radę mentora lub innego specjalistę.

Potrzebujesz konkretów?

  • Kolejna edycja ruszy w październiku i obejmuje cykl 10 spotkań.

  • Maksymalna liczba uczestników to 12 osób.

  • Spotykamy się dwa razy w miesiącu, czas trwania jednego spotkania to 3 godziny.

  • Spotkania odbywają się na Zoom, nie będą nagrywane.

  • Wymóg to włączona kamera – dzielimy się osobistymi doświadczeniami i losami naszych pacjentów, ważne jest budowanie atmosfery poufności w grupie, nikt nie powinien pozostać anonimowy.

  • Wszystkich uczestników obowiązuje przestrzeganie kontraktu, zapewniającego dyskrecję (dokładnie omówimy go na pierwszym spotkaniu).

  • Każda osoba będzie miała możliwość aktywnego udziału w 10 spotkaniach (30 h) i omówienia swojej praktyki przynajmniej na 5 spotkaniach.

  • Termin spotkania to wstępnie czwartki 16:00 – 19:00, widzimy się: 5 i 19 października, 9 listopada i 14 grudnia, 18 stycznia, 1, 15, 29 lutego, 14, 28 marca.

  • W programie mogą uczestniczyć tylko osoby, które posiadają dobrze ugruntowaną wiedzę z zakresu psychodietetyki.

Jesteś gotowa, by stosować psychodietetykę
na najwyższym poziomie?

Jasne, ale ile to kosztuje?

Cena regularna to 585 zł za miesiąc (czyli 2 spotkania, w sumie 6 godzin). Program trwa 6 miesięcy kalendarzowych, jednak opłata za miesiąc zawsze obejmuje 2 spotkania.

Na razie ruszamy z cichą przedsprzedażą do najbliższych odbiorców.

⭐Masz pierwszeństwo w rezerwacji miejsc, które są mocno ograniczone.

⭐I oczywiście specjalną cenę 490 zł / mies.

Jeśli chcesz zarezerwować miejsce w Programie Mentoringowym, opłać pierwszy miesiąc do 15 września. Po opłaceniu pierwszego miesiąca, skontaktujemy się z Tobą, by ustalić szczegóły dalszych płatności. Możesz zdecydować na płatność w 5 ratach lub opłacenie całości (w tej opcji zyskasz dodatkowe 5% zniżki).

Kto będzie Twoim mentorem?

dr Anna Januszewicz

Jestem psycholożką, absolwentką studiów podyplomowych z psychodietetyki i szkoły warsztatu psychologicznego. Od wielu lat pełnię funkcję kierowniczki merytorycznej studiów z psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu i Katowicach. Zajmuję się psychologią jedzenia również naukowo, pracując w międzynarodowych projektach badawczych. Na tej podstawie uzyskałam tytuł doktora.

Jako jedna z pierwszych osób w Polsce zaczęłam zajmować się psychodietetyką. Od początku swojej praktyki zadaję sobie pytanie, jak w pracy z pacjentem łączyć wiedzę z dietetyki i psychologii. Mam w tym zakresie sprawdzone strategie postępowania i doświadczenie, którym chętnie podzielę się z Tobą podczas szkolenia.

Przez 12 lat pracy spotkałam bardzo wielu pacjentów i poznałam różne historie. Chętnie dzielę się nimi, by zaprezentować Ci, jak zastosować dane narzędzia czy techniki w praktyce.

Czy praca ze mną naprawdę pomaga?

Dr Januszewicz to specjalistka, która zajmowała się psychodietetyką, zanim to było modne! Szkolenia są pełne nie tylko wiedzy, ale i doświadczenia. Dostajesz w 100% sprawdzone informacje i narzędzia, które pozwolą Ci skuteczniej pracować z pacjentem i wspierać go w realizacji celów. 

Ułożyć to dietę to jedno, a zadziała tylko wtedy, gdy pacjent będzie chciał z niej korzystać. Szkolenie nauczyło jak mądrze wspierać pacjenta w dążeniu do celu bez tworzenia presji.

Monika Ciesielska 

www.drlifestyle.pl

To najlepsza decyzja zawodowa, która pomoże Ci pracować z efektami w obszarze zmian zachowań żywieniowych podopiecznych na zdrowsze. Bardzo dużo praktycznej wiedzy, wiele wskazówek i gotowych „schematów” postępowania w konkretnych przypadkach. 

Zdecydowanie jako specjalista jestem efektywniejsza, mam większą świadomość, jak wspierać ludzi w procesie zmiany, dzięki temu mam lepsze wyniki pracy.

Co najważniejsze, wiem, jak to zastosować w praktyce, i to jest największą wartością. Polecam każdemu!

Magda Słota 

www.dietazglowa.pl

To najlepsza decyzja zawodowa, która pomoże Ci pracować z efektami w obszarze zmian zachowań żywieniowych podopiecznych na zdrowsze. Bardzo dużo praktycznej wiedzy, wiele wskazówek i gotowych „schematów” postępowania w konkretnych przypadkach. 

Zdecydowanie jako specjalista jestem efektywniejsza, mam większą świadomość, jak wspierać ludzi w procesie zmiany, dzięki temu mam lepsze wyniki pracy.

Co najważniejsze, wiem, jak to zastosować w praktyce, i to jest największą wartością. Polecam każdemu!

Magda Słota 

www.dietazglowa.pl

Z całą pewnością warto zainwestować w tego typu wiedzę. Szczególnie gdy zależy Ci na dobrej współpracy z pacjentem, opartej na szacunku, wzajemnym zaufaniu, akceptacji i empatii. Często w dłuższej terapii specjalistom może brakować pomysłów na to jak wpłynąć na pacjenta, któremu nie idzie zmiana nawyków np. żywieniowych. Dzięki wiedzy przekazywanej przez Instytut Psychodietetyki możesz dowiedzieć się, jak sobie z tym radzić, by móc skutecznie wspierać swoich podopiecznych.

Magdalena Żalińska 

Lekarka

Mnóstwo istotnej wiedzy praktycznej i teoretycznej, możliwość omawiania trudniejszych obszarów pracy z klientem pod kątem jego wyborów żywieniowych i pomocy w tym zakresie, spotkania z klientami na żywo, omawianie pułapek w pracy z klientem, dobre narzędzia do stosowania w praktyce. Czas spędzony w fajnym gronie ludzi z pasją i chcących dzielić się doświadczeniem i wiedzą. 

Olga

Masz pytania? Pisz śmiało!

5 + 1 =