2,5-GODZINNE SZKOLENIE DR aNNY jANUSZEWICZ

Paczka z narzędziami, które odmienią Twoją pracę z pacjentem w 2024 roku

Dla kogo? Dla specjalistów psychodietetyki, dietetyków, psychologów, lekarzy

Nagranie szkolenia + karty pracy

Zdarza Ci się kończyć dzień z przeświadczeniem, że to, co robisz… nie ma sensu?

⁣Niektóre konsultacje wysysają z Ciebie tyle energii, że tracisz całą radość z pracy? Nie masz ochoty dłużej inwestować w działania, które pacjentom i tak nie pomagają, a Ciebie męczą.

Co zrobić, żeby praca była skuteczniejsza i przyjemniejsza?

Bezradność w gabinecie wyczerpuje bardziej niż intensywna praca. Dlatego rozwijaj się i wzmacniaj swoje kompetencje! Większa wiedza to większe możliwości działania i większy komfort pracy. 

Czy nadal chcesz tłumaczyć, że zdrowie jest najważniejsze, czy sięgniesz po narzędzia, które naprawdę pomogą Twoim pacjentom wprowadzić zalecenia w życie i utrzymać efekty na długie lata? 

Przyjdź na szkolenie i poznaj narzędzia, które ułatwią Ci pracę i poprawią efekty Twoich pacjentów.

Z

Rzetelna wiedza

Od wielu lat pełnię funkcję kierowniczki merytorycznej studiów z psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu i Katowicach. Zajmuję się psychologią jedzenia również naukowo, pracując w międzynarodowych projektach badawczych. Na tej podstawie uzyskałam tytuł doktora.

Praktyczne ćwiczenia

Nie tylko poznasz nowe narzędzia, ale dowiesz się, jak wykorzystać je w gabinecie. Każda technika poparta jest praktycznymi przykładami. Dostaniesz karty pracy i wykonasz ćwiczenia, które pomogą przełożyć teorię na praktykę.

Wieloletnie doświadczenie

Uczę zagadnień, technik i mechanizmów, które sama sprawdziłam w praktyce. Pamiętam historie setek pacjentów, sytuacje, kiedy jakieś metody sprawdziły się świetnie oraz momenty, kiedy moje interwencje okazały się błędne. Dzielę się wnioskami z 13 lat mojej pracy z pacjentami.

Podczas szkolenia omówię techniki, które jeszcze nie pojawiły się na szkoleniach Instytutu Psychodietetyki

Z czym wyjdziesz ze szkolenia?

✅ Przeanalizujesz, co możesz zmienić w swojej pracy, aby w 2024 roku jeszcze skuteczniej pomagać pacjentom.

✅ Poszerzysz swój warsztat pracy o nowe narzędzia, które ułatwią Ci pracę i poprawią efekty Twoich pacjentów.

✅ Poznasz techniki, które pomogą Ci przeprowadzić pacjenta przez proces zmiany tak, by nie zaszkodzić jego relacji z jedzeniem.

PROGRAM SZKOLENIA

  • Jakich błędów warto unikać i co zmienić, by praca z pacjentem była skuteczna?

  • Jak pracować z pacjentem w sposób elastyczny, ale jednocześnie konkretny?

  • Jakie techniki pracy z pacjentem można wykorzystać, aby w praktyce realizować zasadę 4S?

  • Jak przygotować pacjenta na sytuacje niesprzyjające zdrowej diecie?

  • Proste techniki, dzięki którym pomożesz pacjentowi odnaleźć motywację do zmiany (nawet jeśli nie potrafisz jeszcze prowadzić profesjonalnej rozmowy w duchu Dialogu Motywującego).

Rozwiń swój warsztat pracy, by w 2024 roku pomagać jeszcze skuteczniej

Jeśli pacjenci widzą efekty, chętniej wracają na kolejne wizyty i polecają Cię kolejnym osobom. Poczta pantoflowa może zdziałać więcej niż najdroższe reklamy!

dołącz do uczestników!

Dostęp do nagrania przez 120 dni + karty pracy

250 zł

Sprawdź, jak moje szkolenia pomogły innym specjalistom:

Dr Januszewicz to specjalistka, która zajmowała się psychodietetyką, zanim to było modne! Szkolenia są pełne nie tylko wiedzy, ale i doświadczenia. Dostajesz w 100% sprawdzone informacje i narzędzia, które pozwolą Ci skuteczniej pracować z pacjentem i wspierać go w realizacji celów. 

Ułożyć to dietę to jedno, a zadziała tylko wtedy, gdy pacjent będzie chciał z niej korzystać. Szkolenie nauczyło jak mądrze wspierać pacjenta w dążeniu do celu bez tworzenia presji.

Monika Ciesielska 

www.drlifestyle.pl

To najlepsza decyzja zawodowa, która pomoże Ci pracować z efektami w obszarze zmian zachowań żywieniowych podopiecznych na zdrowsze. Bardzo dużo praktycznej wiedzy, wiele wskazówek i gotowych „schematów” postępowania
w konkretnych przypadkach. 

Zdecydowanie jako specjalista jestem efektywniejsza, mam większą świadomość, jak wspierać ludzi w procesie zmiany, dzięki temu mam lepsze wyniki pracy.

Co najważniejsze, wiem, jak to zastosować w praktyce, i to jest największą wartością. Polecam każdemu!

Magda Słota 

www.dietazglowa.pl

Z całą pewnością warto zainwestować w tego typu wiedzę. Szczególnie gdy zależy Ci na dobrej współpracy z pacjentem, opartej na szacunku, wzajemnym zaufaniu, akceptacji i empatii. Często w dłuższej terapii specjalistom może brakować pomysłów na to jak wpłynąć na pacjenta, któremu nie idzie zmiana nawyków np. żywieniowych. Dzięki wiedzy przekazywanej przez Instytut Psychodietetyki możesz dowiedzieć się, jak sobie z tym radzić, by móc skutecznie wspierać swoich podopiecznych.

Magdalena Żalińska 

Lekarka

Mnóstwo istotnej wiedzy praktycznej i teoretycznej, możliwość omawiania trudniejszych obszarów pracy z klientem pod kątem jego wyborów żywieniowych i pomocy w tym zakresie, spotkania z klientami na żywo, omawianie pułapek w pracy z klientem, dobre narzędzia do stosowania w praktyce. Czas spędzony w fajnym gronie ludzi z pasją i chcących dzielić się doświadczeniem i wiedzą. 

Olga

Dlaczego warto mnie słuchać?

dr Anna Januszewicz

Kiedy studiowałam psychologię i psychodietetykę poznałam wiele teorii, czytałam  literaturę, brałam udział w konferencjach. Chciałam nauczyć się holistycznie patrzeć na pacjenta oraz skutecznie mu pomagać, ale nie wiedziałam, od czego zacząć…  Szybko zrozumiałam, że poszerzanie wiedzy nie wystarczy, by dobrze radzić sobie w gabinecie. Poczułam, że muszę uporządkować swoją wiedzę, by zyskać jasność, jak pomagać w konkretnych przypadkach.

I tak powstał mój autorski warsztat pracy. Przemyślałam dokładnie, jak w praktyce wykorzystać znane teorie i metody, stworzyłam algorytmy postępowania i zaczęłam stosować je w pracy z pacjentem. Okazało się, że wtedy moja praktyka stała się o wiele efektywniejsza i przyjemniejsza. Nie od razu wszystko szło gładko, ale ciągle się uczyłam, udoskonalałam sposoby działania, wyciągałam wnioski z popełnianych błędów i kształtowałam swoje podejście. 

Od 2009 roku pracuję z osobami, które mają trudności w kontroli zachowań żywieniowych. Pomagam pacjentom z zaburzeniami odżywiania, nadwagą, otyłością i innymi chorobami somatycznymi oraz wszystkim osobom, które chcą zmienić swój styl życia na zdrowszy i potrzebują w tym zakresie wsparcia. Realizuję zespołową, interdyscyplinarną praktykę współpracując z dietetykami, lekarzami, psychoterapeutami i innymi specjalistami, którzy zajmują się zdrowiem. Pracę z pacjentem opieram o analizę mechanizmów odpowiedzialnych za występowanie problemu, wykorzystanie metod potwierdzonych przez naukę i holistyczne spojrzenie na człowieka.

Dziś chcę się z Tobą podzielić moim wieloletnim doświadczeniem. Od 13 lat uczę specjalistów pracy z pacjentem, w tym czasie przeszkoliłam już ponad 10 000 kursantów. Pokażę Ci mój warsztatu pracy i pomogę zyskać pewność, że potrafisz skutecznie i profesjonalnie pomagać pacjentom.

Poznaj techniki, które ułatwią Ci pracę i poprawią efekty Twoich pacjentów.

Masz pytania?

Numer telefonu

+48 533 102 112

adres E-mail

instytut@instytutpsychodietetyki.pl