Bezpłatny webinar:

Szczęśliwy pacjent, to szczęśliwy dietetyk.
5 sposobów na efektywną pracę z pacjentem

Wykorzystaj wiedzę psychologiczną i pomagaj w sposób profesjonalny!

Zyskaj komfort i satysfakcję z wykonywanej pracy!

  START: 7 października, 19:00!

  Z pracy z pacjentem nad zmianą nawyków żywieniowych chcemy czerpać nie tylko profity finansowe, ale też poczucie, że skutecznie pomagamy.
  Szczęśliwy pacjent,
  to szczęśliwy specjalista! 

  🤔 Czy pamiętasz takie sytuacje, kiedy Twoi podopieczni serdecznie Ci dziękowali za pomoc w rozwiązaniu problemów?
  🤔 Kiedy czuli się dzięki Tobie szczęśliwsi?
  🤔 Czy i Ty byłeś/byłaś wtedy szczęśliwszy/szczęśliwsza?
  🤔 Czy wiesz, co możesz zrobić, aby Twoja praca z pacjentem tak właśnie wyglądała na co dzień?

  Dołącz do uczestników webinaru i poznaj pięć ważnych zasad w pracy z pacjentem, dzięki którym Twoja praca będzie bardziej efektywna i satysfakcjonująca.

   

  Naszym zdaniem skuteczna pomoc pacjentom w zmianie nawyków żywieniowych prowadzi nie tylko do tego, że poprawia się ich zdrowie, ale także, że czują się oni ze swoim odżywianiem po prostu dobrze. I nie chodzi tutaj głównie o dziką satysfakcję z tego, jak bardzo ktoś jest fit ani o radość z tego, jak dużo schudł, ale o to, żeby jego świat nie kręcił się wokół jedzenia, żeby z „przepysznym” jadłospisem nie czuł się jak w złotej klatce, a chwilowy luz w diecie nie kończył się obżarstwem…

  Jeśli niesienie takiej pomocy pacjentom jest Twoim celem, to ten webinar może Cię do tego celu przybliżyć!

  W jaki sposób pracować z ludźmi, aby nie tylko doradzać im, co powinni jeść, ale pomagać w budowaniu zdrowej relacji z jedzeniem?

  Jak motywować pacjentów do zdrowego odżywiania bez wywoływania zbędnego napięcia (u siebie i u pacjenta)?

   START: 7 października, 19:00!

   POZNAJ

   Kto prowadzi webinar?

   Psychodietetyka to moja wielka pasja, której poświęciłam ostatnie kilkanaście lat. Łączę naukę, dydaktykę i praktykę w tym obszarze. 

   Od 2009 roku pracuję z osobami, które mają trudności w kontroli zachowań żywieniowych i szkolę specjalistów, którzy chcą stosować psychologiczne podejście w pracy z pacjentem.

   Jako psycholog pomagam głównie pacjentom z zaburzeniami odżywiania, nadwagą i otyłością oraz z innymi chorobami somatycznymi. 

   Zbudowałam interdyscyplinarny zespół specjalistów, z którymi współpracuję pomagając pacjentom, dzięki czemu wiem, jak w praktyce podejść do takiej współpracy i uczę tego innych. .

   Jestem jedną z pierwszych osób, które w Polsce zajmowały się psychodietetyką. Od początku swojej praktyki zadaję sobie pytanie, jak w pracy z pacjentem łączyć wiedzę z dietetyki i z psychologii. Mam w tym zakresie sprawdzone strategie postępowania i doświadczenie, którym chętnie podzielę się z Tobą.

    

   DOWIEDZ SIĘ

   Dlaczego możesz mi zaufać? 

   N

   Posiadam zarówno odpowiednie wykształcenie, jak i bogate doświadczenie w psychodietetyce, która jest moją wielką pasją.

   N

   Jestem psychologiem, absolwentką studiów podyplomowych z psychodietetyki i szkoły warsztatu psychologicznego. Od wielu lat pełnię funkcję kierowniczki merytorycznej studiów z psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu i Katowicach.

   N

   Zajmuję się psychologią jedzenia również naukowo, pracując w międzynarodowych projektach naukowych. Na tej podstawie uzyskałam tytuł doktora w dziedzinie psychologia.

   N

   Tysiące godzin spędzonych na pogłębianiu swojej wiedzy i zdobywaniu praktyki oraz prowadzeniu szkoleń i wykładów na temat psychodietetyki sprawiają, że naprawdę mogę Ci pomóc w doszlifowaniu Twojego warsztatu pracy. Dzięki temu będziesz skutecznie i bez stresu pomagać innym i czerpać satysfakcję z pracy z pacjentem.