Udało się, jesteś na liście uczestników webinaru!

Chcesz już dzisiaj wprowadzić zmiany, które ułatwią Ci pracę z pacjentem? 

 

Zamów pakiet szkoleniowy:

Znajdziesz w nim techniki psychologiczne do błyskawicznego wdrożenia. Możesz zastosować je od razu w swoim gabinecie. To proste, drobne zmiany, które przynoszą duży efekt!

Jak wygląda kurs?

Stworzyłam ten pakiet z myślą o specjalistach jak Ty, których nie zadowalają chwilowe efekty, ale chcą motywować pacjentów do trwałej zmiany.  

Teraz to Twój wybór:

Czy nadal chcesz tłumaczyć, że zdrowie jest najważniejsze, czy sięgniesz po narzędzia, które naprawdę pomogą Twoim pacjentom wprowadzić zalecenia w życie i utrzymać efekty na długie lata? 

Co dokładnie znajdę w pakiecie?

Szkolenie wideo, dzięki któremu:

✅ Poznasz kilka prostych technik, które możesz od razu zastosować w swoim gabinecie. Pomogą Ci one poprawić kontakt z pacjentem i wspierać jego motywację do zmiany.

✅ Dowiesz się, co możesz zrobić, by pomóc pacjentowi wprowadzać Twoje zalecenia w życie, wytrwać w procesie zmiany i utrzymać efekty na dłużej.

Karty pracy, które pomogą Ci wykorzystać tę wiedzę w praktyce. Przeanalizujesz przypadki 3 pacjentów i wykonasz ćwiczenia, które pomogą przełożyć teorię na praktykę.

E-book: Jak motywować innych do prozdrowotnej zmiany? Poznasz 5 warunków gotowości do zmiany nawyków i nauczysz się je wzmacniać. E-book zawiera narzędzie do pracy w gabinecie!

Tylko tu i teraz przeceniam pakiet o 86%

Cena regularna szkolenia wideo z kartami pracy to 270 zł

Cena regularna e-booka to 69 zł

Cena pakietu to 339 zł 

49 zł

Taniej o 290 zł! Specjalna cena na start za chwilę zniknie! 

Sprawdź, jak moje szkolenia pomogły innym specjalistom:

Dr Januszewicz to specjalistka, która zajmowała się psychodietetyką, zanim to było modne! Szkolenia są pełne nie tylko wiedzy, ale i doświadczenia. Dostajesz w 100% sprawdzone informacje i narzędzia, które pozwolą Ci skuteczniej pracować z pacjentem i wspierać go w realizacji celów. 

Ułożyć to dietę to jedno, a zadziała tylko wtedy, gdy pacjent będzie chciał z niej korzystać. Szkolenie nauczyło jak mądrze wspierać pacjenta w dążeniu do celu bez tworzenia presji.

Monika Ciesielska 

www.drlifestyle.pl

To najlepsza decyzja zawodowa, która pomoże Ci pracować z efektami w obszarze zmian zachowań żywieniowych podopiecznych na zdrowsze. Bardzo dużo praktycznej wiedzy, wiele wskazówek i gotowych „schematów” postępowania w konkretnych przypadkach. 

Zdecydowanie jako specjalista jestem efektywniejsza, mam większą świadomość, jak wspierać ludzi w procesie zmiany, dzięki temu mam lepsze wyniki pracy.

Co najważniejsze, wiem, jak to zastosować w praktyce, i to jest największą wartością. Polecam każdemu!

Magda Słota 

www.dietazglowa.pl

To najlepsza decyzja zawodowa, która pomoże Ci pracować z efektami w obszarze zmian zachowań żywieniowych podopiecznych na zdrowsze. Bardzo dużo praktycznej wiedzy, wiele wskazówek i gotowych „schematów” postępowania w konkretnych przypadkach. 

Zdecydowanie jako specjalista jestem efektywniejsza, mam większą świadomość, jak wspierać ludzi w procesie zmiany, dzięki temu mam lepsze wyniki pracy.

Co najważniejsze, wiem, jak to zastosować w praktyce, i to jest największą wartością. Polecam każdemu!

Magda Słota 

www.dietazglowa.pl

Z całą pewnością warto zainwestować w tego typu wiedzę. Szczególnie gdy zależy Ci na dobrej współpracy z pacjentem, opartej na szacunku, wzajemnym zaufaniu, akceptacji i empatii. Często w dłuższej terapii specjalistom może brakować pomysłów na to jak wpłynąć na pacjenta, któremu nie idzie zmiana nawyków np. żywieniowych. Dzięki wiedzy przekazywanej przez Instytut Psychodietetyki możesz dowiedzieć się, jak sobie z tym radzić, by móc skutecznie wspierać swoich podopiecznych.

Magdalena Żalińska 

Lekarka

Mnóstwo istotnej wiedzy praktycznej i teoretycznej, możliwość omawiania trudniejszych obszarów pracy z klientem pod kątem jego wyborów żywieniowych i pomocy w tym zakresie, spotkania z klientami na żywo, omawianie pułapek w pracy z klientem, dobre narzędzia do stosowania w praktyce. Czas spędzony w fajnym gronie ludzi z pasją i chcących dzielić się doświadczeniem i wiedzą. 

Olga

Dlaczego warto mnie słuchać?

Kiedy studiowałam psychologię i psychodietetykę poznałam wiele teorii, czytałam  literaturę, brałam udział w konferencjach. Chciałam nauczyć się holistycznie patrzeć na pacjenta oraz skutecznie mu pomagać, ale nie wiedziałam, od czego zacząć…  Szybko zrozumiałam, że poszerzanie wiedzy nie wystarczy, by dobrze radzić sobie w gabinecie. Poczułam, że muszę uporządkować swoją wiedzę, by zyskać jasność, jak pomagać w konkretnych przypadkach.

I tak powstał mój autorski warsztat pracy. Przemyślałam dokładnie, jak w praktyce wykorzystać znane teorie i metody, stworzyłam algorytmy postępowania i zaczęłam stosować je w pracy z pacjentem. Okazało się, że wtedy moja praktyka stała się o wiele efektywniejsza i przyjemniejsza. Nie od razu wszystko szło gładko, ale ciągle się uczyłam, udoskonalałam sposoby działania, wyciągałam wnioski z popełnianych błędów i kształtowałam swoje podejście. 

Od 2009 roku pracuję z osobami, które mają trudności w kontroli zachowań żywieniowych. Pomagam pacjentom z zaburzeniami odżywiania, nadwagą, otyłością i innymi chorobami somatycznymi oraz wszystkim osobom, które chcą zmienić swój styl życia na zdrowszy i potrzebują w tym zakresie wsparcia. Realizuję zespołową, interdyscyplinarną praktykę współpracując z dietetykami, lekarzami, psychoterapeutami i innymi specjalistami, którzy zajmują się zdrowiem. Pracę z pacjentem opieram o analizę mechanizmów odpowiedzialnych za występowanie problemu, wykorzystanie metod potwierdzonych przez naukę i holistyczne spojrzenie na człowieka.

Dziś chcę się z Tobą podzielić moim wieloletnim doświadczeniem. Od 13 lat uczę specjalistów pracy z pacjentem, w tym czasie przeszkoliłam już ponad 10 000 kursantów. Pokażę Ci mój warsztatu pracy i pomogę zyskać pewność, że potrafisz skutecznie i profesjonalnie pomagać pacjentom.

Chcesz nauczyć się skutecznie motywować pacjentów do trwałej zmiany? Poznaj techniki, które ułatwią Ci pracę i poprawią efekty Twoich pacjentów.

Specjalna cena na start za chwilę zniknie!