Zapraszamy na bezpłatny webinar

Dialog Motywujący
w praktyce

22 maja o godz. 16:00

Dzielimy się doświadczeniami z naszych gabinetów, by pokazać Ci, jak wykorzystywać Dialog Motywujący w pracy z pacjentem.

Znasz zabawę w “tak, ale”?

Ty argumentujesz za zmianą, a pacjent tłumaczy, dlaczego nie może jej wprowadzić. 

Czy naprawdę chcesz grać w tę grę? 

Czy po to kończysz studia, dokształcasz się, rozwijasz, by przemawiać pacjentom do rozsądku? 

Ciągłe siłowanie się jest nie tylko frustrujące, ale także męczące. 

I to zarówno dla Ciebie, jak i dla Twoich pacjentów.

Na szczęście istnieje łatwiejszy i skuteczniejszy sposób na motywowanie

Przyjdź na webinar i przekonaj się na własnej skórze, co może zdziałać rozmowa w duchu Dialogu Motywującego!

Na konkretnych przykładach rozmów wyjętych z gabinetów pokażemy Ci, jak stosować Dialog Motywujący w codziennej praktyce i jakich błędów unikać, by osiągnąć najlepsze efekty. 

Zapisz się na listę uczestników!

Co da mi szkolenie?

Dostaniesz porady życiowe, a nie książkowe.

Webinar prowadzą specjalistki z wieloletnim doświadczeniem. Wszystko, o czym mówią sprawdziły podczas setek wizyt z pacjentami.

Zdobędziesz praktyczne umiejętności

Zobaczysz, jak konkretne narzędzia Dialogu Motywującego stosuje się w praktyce. Bo sama znajomość technik nie wystarczy. Musisz wiedzieć, jak z nich skorzystać.

Nie będziesz się nudzić

To nie będzie kolejny wykład. Będzie praktycznie, życiowo i interaktywnie. Zapraszamy uczestników do aktywnego udziału w ćwiczeniach, zadawania pytań i dyskusji.

Informacje organizacyjne

Dlaczego warto być z nami na żywo?

Dla uczestników na żywo przygotowujemy wiele niespodzianek jak np. atrakcyjne zniżki, materiały PDF czy konkursy. Co Cię czeka tym razem? Dołącz do nas na żywo i sprawdź sam(a)!

h

Certyfikat

Doceniamy Twój zapał do nauki.
Do 7 dni od daty zakończenia wyślemy do Ciebie certyfikat potwierdzający uczestnictwo w webinarze.

Dostęp do nagrania

Nie zdążyłeś(aś) się z nami połączyć? A może masz ochotę obejrzeć powtórkę? Spokojnie, będziesz miał(a) okazję! Prześlemy do Ciebie wraz z certyfikatem link do nagrania, które będzie dla Ciebie dostępne przez 7 dni.

Kto prowadzi webinar?

Magda Dolska-Topór

Psycholog, psychodietetyk, terapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie szkolenia, terapeuta motywujący Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej (certyfikat nr 40), trener/superwizor Dialogu Motywującego.

Jest pasjonatką ludzi, relacji międzyludzkich oraz obszarów związanych z motywacją czy stylem życia. Na co dzień pomaga osobom zmagającym się z trudnościami związanymi ze zmianą nawyków , problemami związanymi z brakiem motywacji niezbędnej do wprowadzenia długotrwałych zmian.

Magda Dolska-Topór

Psycholog, psychodietetyk, terapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie szkolenia, terapeuta motywujący Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej ( certyfikat nr 40), trener/superwizor Dialogu Motywującego.

Jest pasjonatką ludzi, relacji międzyludzkich oraz obszarów związanych z motywacją czy stylem życia. Na co dzień pomaga osobom zmagającym się z trudnościami związanymi ze zmianą nawyków , problemami związanymi z brakiem motywacji niezbędnej do wprowadzenia długotrwałych zmian.

dr Anna Januszewicz

Założycielka Instytutu Psychodietetyki. Psycholożka, specjalistka psychodietetyki. Pracowniczka naukowa i wykładowczyni Uniwersytetu SWPS. Kierowniczka studiów podyplomowych z psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu i Katowicach.

Od 2009 roku pracuje z osobami, które mają trudności w kontroli zachowań żywieniowych.

Realizuje zespołową, interdyscyplinarną praktykę. Pracę z pacjentem opiera o analizę mechanizmów odpowiedzialnych za występowanie problemu, wykorzystanie metod potwierdzonych przez naukę i holistyczne spojrzenie na człowieka.

Czy warto? Zobacz co mówią uczestnicy po naszych szkoleniach:

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz się na bezpłatny webinar i  dowiedz się, jak wykorzystać Dialog Motywujący, by łatwiej i skuteczniej pomagać pacjentom. 

Zadaj nam pytanie!

Nie chcesz pisać? Zadzwoń!

📞 883 123 909